2270 de produse
−13%Darwin
Aspirator Robot Xiaomi H50 White Umedă, 55 W, 65 dB
6.999 lei7.999 lei
−13%Xstore
Aspirator robot Roborock QR 798, Black
10.999 lei12.699 lei
smart
Raf Electric Steam Iron R.1808B, 1200W, White
259 lei
Tehnoland
Aspirator pentru cenusa Starmix - AV P-615
2.750 lei
−14%TopBrands
ELECTROLUX Fier de călcat E6SI1-4MN
1.199 lei1.399 lei
−16%cactus
Aspirator robot Dreame D9 Max Gen2 Whte
8.299 lei9.907 lei
−11%Ultra
Aspirator Robot Mova P70 Pro Ultra Alb Uscată, Umedă | Container, Sac | 0.3 l
16.999 lei18.999 lei
Mai ieftin cu 11%
−6%Darwin
Aspirator Robot Mova E20s Pro Plus White Uscată, 50 W, 65 dB
4.999 lei5.299 lei
Mai ieftin cu 6%
−8%Xstore
Aspirator robot Dreame L40 Ultra AE, Black
13.409 lei14.499 lei
−33%smart
Robot aspirare iHunt Bro Robo Clean V3, Wi-Fi, Aplicatie, Curatare Umeda si Uscata, 2700PA, Multisuprafete, 3-in-1, Rezervor Apa, Silentios, Filtre HEPA, Statie incarcare, Black
2.599 lei3.899 lei
Tehnoland
Aspirator umed/uscat pe acumulator Milwaukee, model M12 FUEL FVCL-0, 4933464029
4.590 lei
TopBrands
CVS Tulpar 2800 Watt Ceramică Talpă Fier de călcat cu abur
1.650 lei
−10%cactus
Fier de calcat MESKO MS 5031
899 lei999 lei
−9%Ultra
Aparat de curățat cu abur Karcher SC 3 Upright EasyFix Mop Alb 1600 W | 500 ml
2.999 lei3.299 lei
−13%Darwin
Aspirator Robot Mova V70 Ultra Complete White Umedă, , 65 dB
25.999 lei29.999 lei
Mai ieftin cu 13%
−13%Xstore
Aspirator robot Roborock QR 798, White
10.999 lei12.699 lei
−17%smart
Robot de aspirare Xiaomi 5 Pro BHR07WFEU, 20000Pa, 5200mAh, recipient praf 290ml, AI+Binocular 3D, HD One-way video calls, alb
12.499 lei14.999 lei
Mai ieftin cu 17%
Tehnoland
Aspirator de constructii Bosch AdvancedVac 20
3.450 lei
TopBrands
CVS Fier de călcat cu aburi alb-turcoaz Ranger
1.390 lei
−8%cactus
Fier de călcat Braun FI7255GR
2.199 lei2.399 lei
−13%Ultra
Aspirator Robot Xiaomi H50 Alb Uscată, Umedă | 440 W | Container | 0.28 l
6.999 lei7.999 lei
−20%Darwin
Aspirator Robot Xiaomi H40 White Umedă, ,
4.399 lei5.499 lei
Xstore
Aspirator robot DJI ROMO P, White
37.999 lei
−40%smart
Aspirator de mana Bosch BHN24L, 24 V Li-Ion, Autonomie 45 min, 2 trepte de putere, Negru
2.549 lei4.273 lei